Collection: Fresh Fruits

23 products
  • Blueberries - 1lb
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Strawberries - 1lb
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Apples Red delicious - 1lb
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Apples pink lady - 1lb
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
  • grapes - 1lb
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Fresh Green Chana (Green Chickpea) - 1lb
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Raw baby mangoes - 1lb
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Fresh Chikoo(Sapota) - 1lb
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Baby Guava - 1lb
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Kent Marathon Mangoes (Fruit) -5ct
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Tender coconut - 1ct
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Baby grapes - 1lb
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Haden Mangoes (Fruit) -3ct
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Small Banana
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Lychee - 1lb
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Navel Oranges - 5ct
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Pomegranate - 2ct
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Jack fruit (Fruit) - 1qt
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Honey Dew Melon -1ct
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Papaya
    Regular price
    from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Guava
    Regular price
    from $4.99
    Sale price
    from $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Raw Mango - 1ct
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • Avocados - Large - 1ct
    Regular price
    $1.79
    Sale price
    $1.79
    Regular price
    Unit price
    per